BRAMY POSESYJNE WJAZDOWE GARAŻOWE PRZEMYSŁOWE WIMAR BYDGOSZCZ

bramy ogrodzenia automatyka bydgoszcz

OGRODZENIA POSESYJNE

BRAMY PRZESUWNE
Bramy przesuwne firmy Wiśniowski dzięki samonośnej konstrukcji są niebywale funkcjonalne.

Cechy i zalety:
BRAMY WJAZDOWE PRZESUWNE BRAMY WJAZDOWE PRZESUWNE BRAMY WJAZDOWE PRZESUWNE
zdjęcia © wisniowski.pl

BRAMY DWUSKRZYDŁOWE
Każda posesja nabiera luksusowego charakteru gdy zamknięta jest bramą dwuskrzydłową o pięknym wzornictwie i kolorystyce. Wygodne użytkowanie zapewni brama wyposażona w urządzenie sterujące. Brama otwierana ręcznie wyposażona jest w zamek i pionowy rygiel.

BRAMY WJAZDOWE DWUSKRZYDŁOWE BRAMY WJAZDOWE DWUSKRZYDŁOWE BRAMY WJAZDOWE DWUSKRZYDŁOWE
zdjęcia © wisniowski.pl

FURTKI
Furtka wejściowa jest wuzytówką kazdej posesji. Wygodne użytkowanie zapewni zastosowanie zamka elektromagnetycznego, który pozwala na otwieranie furtki bez konieczności używania klucza i bez konieczności wychodzenia z domu. Wyłącznik montowany jest w dowolnym miejscu w domu. Przy furtce montowany jest również domofon, co dodatkowo spełniaformę bezpieczeństwa.

BRAMKI FURTKI BRAMKI FURTKI BRAMKI FURTKI
zdjęcia © wisniowski.pl

SEGMENTY, SŁUPY, OGRODZENIA ŁUPANE
Ogrodzenia łupane firmy Joniec
Kilka lat temu poszerzyliśmy swoją ofertę ohandlową o modułowe systemy ogrodzeniowe produkowane przez firmę Joniec. Są to innowacyjne elementy ogrodzeniowe, bloczki betonowe łupane, które imitują piaskowiec. Bloczki ogrodzeniowe łupane charakteryzują się wysoką jakością i estetyką oraz solidnym wykonaniem. Ogrodzenia betonowe znajdujące się w naszej ofercie są bardzo cenione przez nabywców.

Murki ogrodzeniowe bardzo szybko zyskały zaufanie i uznanie wielu naszych klientów. Bloczki ogrodzeniowe łupane występują w różnych wymiarach oraz posiadają bogatą gamę kolorów do wyboru. Mocną stroną ogrodzeń łupanych jest konkurencyjność cenowa! Więcej informacji na naszej stronie: www.ogrodzenia-wimar.bydgoszcz.pl

BETONOWE OGRODZENIA ŁUPANE BETONOWE OGRODZENIA ŁUPANE BETONOWE OGRODZENIA ŁUPANE

Segmenty i słupy ogrodzeniowe
Każdy styl architektoniczny wymaga odpowiedniej oprawy. Różnorodnośc wzorów, kształtów i kolorów ogrodzeń Wiśniowski daje możliwości kreowania otoczenia. Można wybierać spośród wielu wariantów: prosta, wklęsła, wypukła linia ogrodzenia, w konstrukcji zamkniętej lub nie, ciekawe groty, słupy zakończone piramidką lub kulą.

Pochyły teren też nie stanowi problemu. Modułowa budowa systemu pozwala na ogrodzenie terenu z kazdej strony, bez względu na jego ukształtowanie. Skrzynka na listy wkomponowana w segment ogrodzenia to funkcjonalne rozwiązanie.

SEGMENTY I SŁUPY SEGMENTY I SŁUPY SEGMENTY I SŁUPY
zdjęcia © wisniowski.pl


wimar bydgoszcz bramy i ogrodzenia
Copyright © 2001-2019 PHU WIMAR; 85-840 BYDGOSZCZ, ul. NOWOTORUŃSKA 6a
tel./fax: +48 52 361 20 20; kom. +48 506 099 987; email: phu.wimar@vp.pl; www.bramy-wimar.pl; www.ogrodzenia-wimar.bydgoszcz.pl

BRAMY WJAZDOWE PRZEMYSŁOWE WIŚNIOWSKI OGRODZENIA BETONOWE PANELOWE JONIEC AUTOMATYKA SZLABANY NAPĘDY DO BRAM BFT WIMAR BYDGOSZCZ


Projekt: CROSON.pl