BRAMY POSESYJNE WJAZDOWE GARAŻOWE PRZEMYSŁOWE WIMAR BYDGOSZCZ

bramy ogrodzenia automatyka bydgoszcz

WIMAR BYDGOSZCZ - DRZWI, STOLARKA STALOWA I ALUMINIOWA

DRZWI STALOWE
Drzwi stalowe jednoskrzydłowe przeznaczone są do użytku w budynkach gospodarczych, jako dadatkowe wejście do garażu. Standardowo wyposażone są w zamek z wkładką, trzy klucze oraz klamkę.

Drzwi stalowe wykonane są z blachy stalowej ocynkowanej trapezowej T-10 o pionowym, poziomym lub skośnym układzie wypełnienia.

Drzwi mogą występować jako ocieplone i nieocieplone, mogą być tylko otwierane na zewnątrz. W drzwiach można dodatkowo umieścić przeszklenia llub kratkę wentylacyjną. Drzwi stalowe występują w tej samej kolorystyce co bramy uchylne i rozwierane. Aby montowane obok siebie tworzyły harmonijną całość.

DRZWI ALUMINIOWE
Drzwi aluminiowe Wiśniowski można zamówić w identycznym wypełnieniu, wzorze i kolorze, co bramę segmentową lubroletową. Dzięki czemu tworzą zgrany duet. W zależności od wymagań izolacyjności cieplnej konstrukcje drzwiowe mogą być wykonane z profili z przegrodą termiczną (tzw. ciepłe) lub bez przegrody (tzw. zimne).

Standardowo drzwi wyposażone są w zamek z wkładką, trzy klucze i klamkę. Dodatkowe opcje takie jak: zamekz wkładką antywłamaniową klasy C, zasuwa siekierowa trzypunktowa czy bolec przeciwwyważeniowy zwiększają poczucie bezpieczeństwa przed niepowołanymi osobami.

STOLARKA STALOWA I ALUMINIOWA
Firma Wiśniowski jest również producentem stolarki aluminiowej i stalowej. Proponowany przez firmę asortyment, wzory i kolory można łatwo dopasować do potrzeb budownictwa indywidualnego jak i w budynkach użyteczności publicznej. Firma produkuje:wimar bydgoszcz bramy i ogrodzenia
Copyright © 2001-2019 PHU WIMAR; 85-840 BYDGOSZCZ, ul. NOWOTORUŃSKA 6a
tel./fax: +48 52 361 20 20; kom. +48 506 099 987; email: phu.wimar@vp.pl; www.bramy-wimar.pl; www.ogrodzenia-wimar.bydgoszcz.pl

BRAMY WJAZDOWE PRZEMYSŁOWE WIŚNIOWSKI OGRODZENIA BETONOWE PANELOWE JONIEC AUTOMATYKA SZLABANY NAPĘDY DO BRAM BFT WIMAR BYDGOSZCZ


Projekt: CROSON.pl