BRAMY POSESYJNE WJAZDOWE GARAŻOWE PRZEMYSŁOWE WIMAR BYDGOSZCZ

bramy ogrodzenia automatyka bydgoszcz

BRAMY PRZEMYSŁOWE

BRAMY PRZEMYSŁOWE - SEGMENTOWE
Bramy przeznaczone do użytku w budynkach użyteczności publicznej, zakładach przemysłowych oraz garażach zbiorczych. Skrzydło bramy zbudowane jest z paneli stalowych wypełnionych pianką poliuretanową lub z paneli aluminiowych przeszklonych szybą akrylową.

Konstrukcja wykonana jest z elementów ocynkowanych. Brama uszczelniona jest na całym obwodzie.

Modele bram:
Firma Wiśniowski w zależności od warunków zabudowy i nadproża zaleca różne typy prowadzeń bramy.

W bramach przemysłowych można zastosować szereg opcji dodatkowych np: drzwi przejściowe, kratki wentylacyjne, przeszklenia, napęd elektryczny.

BRAMY PRZEMYSŁOWE SEGMENTOWE BRAMY PRZEMYSŁOWE SEGMENTOWE BRAMY PRZEMYSŁOWE SEGMENTOWE
zdjęcia © wisniowski.pl

BRAMY PRZEMYSŁOWE - ROLETOWE
Brama przemysłowa roletowa przeznaczona jest do użytku w budynkach przemysłowych, magazynowych i gospodarczych. Kurtyna bramy wykonana jest z profili aluminiowych. Kurtyna rolowana jest na wał nawojowy, zamontowany na stalowych konsolach jezdnych. Konsole montowane są do nadroża. Brama standardowo wyposażona jest w napęd elektryczny i montowana jest od wewnątrz pomieszczenia.

BRAMY PRZEMYSŁOWE - ROLETOWE BRAMY PRZEMYSŁOWE - ROLETOWE BRAMY PRZEMYSŁOWE - ROLETOWE
zdjęcia © wisniowski.pl

BRAMY PRZEMYSŁOWE - PODWIESZANE, PRZESUWNE
Bramy te mogą występować jako dwuskrzydłowe i jednoskrzydłowe, ocieplone i nieocoeplone. Wypełnienie stanowi blacha stalowa profilowana - T-10, powlekana farbą poliestrową. Wypełnienie zamontowane jest w układzie pionowym lub poziomym. Skrzydło jezdne zawieszone jest na szynie jezdnej zamocowanej do nadproża. Elementem stabilizującym i utrzymującym skrzydło w pionie są rolki. Bramy te mogą być montowane wewnątrz jak i na zewnątrz pomieszczenia. W bramach podwieszanych przesuwnych można zastosować drzwi przejściowe, przeszklenia lub kratki wentylacyjne.

BRAMY PRZESUWNE PODWIESZANE BRAMY PRZESUWNE PODWIESZANE BRAMY PRZESUWNE PODWIESZANE
zdjęcia © wisniowski.pl


wimar bydgoszcz bramy i ogrodzenia
Copyright © 2001-2019 PHU WIMAR; 85-840 BYDGOSZCZ, ul. NOWOTORUŃSKA 6a
tel./fax: +48 52 361 20 20; kom. +48 506 099 987; email: phu.wimar@vp.pl; www.bramy-wimar.pl; www.ogrodzenia-wimar.bydgoszcz.pl

BRAMY WJAZDOWE PRZEMYSŁOWE WIŚNIOWSKI OGRODZENIA BETONOWE PANELOWE JONIEC AUTOMATYKA SZLABANY NAPĘDY DO BRAM BFT WIMAR BYDGOSZCZ


Projekt: CROSON.pl