BRAMY POSESYJNE WJAZDOWE GARAŻOWE PRZEMYSŁOWE WIMAR BYDGOSZCZ

bramy ogrodzenia automatyka bydgoszcz

BRAMY GARAŻOWE

BRAMY GARAŻOWE - SEGMENTOWE
Brama segmentowa firmy Wisniowski to wysokiej klasy inwestycja na długie lata! Bramy o dużej gamie kolorów, wzorów, motywów przeszkleń, aplikacji ozdobnych oraz dodatkoych opcji np. drzwi przejściowych w bramie.

Cechy i zalety:
bramy garażowe segmentowe bramy garażowe segmentowe bramy garażowe segmentowe bramy garażowe segmentowe bramy garażowe segmentowe bramy garażowe segmentowe
zdjęcia © wisniowski.pl

BRAMY GARAŻOWE - UCHYLNE
Bramy uchylne firmy Wiśniowski to proste, niezawodne, tradycyjne i za niską cenę produkty!. Bramy uchylne występują w wersji ocieplonej oraz nieocieplonej. Dodatkowo można wyposażyć bramę w praktyczne dodatki tj drzwi przejściowew bramie, kratka wentylacyjna czy przeszklenie.

Cechy i zalety:
bramy garażowe Uchylne bramy garażowe Uchylne bramy garażowe Uchylne bramy garażowe Uchylne bramy garażowe Uchylne bramy garażowe Uchylne
zdjęcia © wisniowski.pl

BRAMY GARAŻOWE - ROZWIERANE
Bramy rozwierane to tradycyjne bramy i występują jako jedno i dwu skrzydłowe. Rama skrzydła wykonana jest z kształtowników stalowych zamkniętych, ocynkowanych. Skrzydło wypełnione jest blachą stalową ocynkowaną, profilowaną - trapez T-10 w układzie pionowym lub poziomymwypełnienia, powlekana poliestrem. Brama otwierana jest na zewnątrz pomieszczenia.

Brama dwuskrzydłowa posiada lewe skrzydło bierne blokowane do nadproża i progu. Prawe skrzydło czynne wyposażone jest w zamek z wkładką i klamkę.

Bramy rozwierane występują w wersji ocieplonej i nieocoeplonej. Bramę rozwierną można wyposażyć dodatkowo w drzwi przejściowe, kratkę wentylacyjną, przeszklenia.

bramy garażowe Rozwierane bramy garażowe Rozwierane bramy garażowe Rozwierane
zdjęcia © wisniowski.pl

BRAMY GARAŻOWE - ROLETOWE
Bramy roletowe to komfort w standardzie. Wszystkie bramy roletowe Wiśniowski w standardzie wyposażone są w napęd. Otwieranie i zamykanie bramy za pomocą nadajnika to komfort użytkowania niezależnie od warunków pogodowych.

Cechy i zalety:
bramy garażowe Roletowe bramy garażowe Roletowe bramy garażowe Roletowe
zdjęcia © wisniowski.pl


wimar bydgoszcz bramy i ogrodzenia
Copyright © 2001-2019 PHU WIMAR; 85-840 BYDGOSZCZ, ul. NOWOTORUŃSKA 6a
tel./fax: +48 52 361 20 20; kom. +48 506 099 987; email: phu.wimar@vp.pl; www.bramy-wimar.pl; www.ogrodzenia-wimar.bydgoszcz.pl

BRAMY WJAZDOWE PRZEMYSŁOWE WIŚNIOWSKI OGRODZENIA BETONOWE PANELOWE JONIEC AUTOMATYKA SZLABANY NAPĘDY DO BRAM BFT WIMAR BYDGOSZCZ


Projekt: CROSON.pl