BRAMY POSESYJNE WJAZDOWE GARAŻOWE PRZEMYSŁOWE WIMAR BYDGOSZCZ

bramy ogrodzenia automatyka bydgoszcz

BETONOWE BLOCZKI OGRODZENIOWE

BLOCZKI OGRODZENIOWE
Producentem betonowych bloczków ogrodzeniowych jest firma Joniec z Tymbarku. Jest to zakład produkujący ogrodzenia łupane, ogrodzenia modułowe, elewacje, gazony i palisady. Ogrodzenia łupane to priorytet firmy: GORC DE LUXE, GORC SUPREME to bloczki, które posiadają wyjątkową powierzchnię naturalnego piaskowca. Bloczki te są doskonałą inspiracją do budowy ogrodzeń, murów, filarów oraz małej architektury ogrodowej.

OGRODZENIA ŁUPANE JONIEC BYDGOSZCZ OGRODZENIA ŁUPANE JONIEC BYDGOSZCZ OGRODZENIA ŁUPANE JONIEC BYDGOSZCZ
zdjęcia © joniec.pl

Ogrodzenia systemowe MODYŃ i ROUND - to betonowe bloczki zalewowe, które są łatwe w montażu i są tańszą alternatywą w stosunku do ogrodzeń łupanych.

BETONOWE BLOCZKI OGRODZENIOWE JONIEC BYDGOSZCZ BETONOWE BLOCZKI OGRODZENIOWE JONIEC BYDGOSZCZ BETONOWE BLOCZKI OGRODZENIOWE JONIEC BYDGOSZCZ BETONOWE BLOCZKI OGRODZENIOWE JONIEC BYDGOSZCZ BETONOWE BLOCZKI OGRODZENIOWE JONIEC BYDGOSZCZ BETONOWE BLOCZKI OGRODZENIOWE JONIEC BYDGOSZCZ
zdjęcia © joniec.pl

Bloczki ASTRA BRICK to bloczki zalewowe o drobnej strukturze grysowej, które są nawiązaniem do cegły z gotowymi już spoinami. Wybór bloczków jest kwestią gustu klienta, jego zasobów i upodobań.

BETONOWE BLOCZKI OGRODZENIOWE JONIEC BYDGOSZCZ
zdjęcia © joniec.pl

ELEWACJE ŁUPANE TOM i STON to bloczki łupane stosowane do budowy pięknych i trwałych elewacji. Kolorystyka wyrobów oraz łupana struktura nadaje eleganckie, naturalne i lekkie efekty swiatłocienia.

ELEWACJE ŁUPANE JONIEC BYDGOSZCZ ELEWACJE ŁUPANE JONIEC BYDGOSZCZ ELEWACJE ŁUPANE JONIEC BYDGOSZCZ
zdjęcia © joniec.pl

GAZONY - WIMAR BYDGOSZCZ
Firma Joniec jest producentem różnego rodzaju gazonów, które doskonale spełniją rolę jako mury pełne lub ażurowe, które osadzone roślinnością tworzą przyjemny, kolorowy i naturalny klimat.

GAZONY JONIEC BYDGOSZCZ GAZONY JONIEC BYDGOSZCZ GAZONY JONIEC BYDGOSZCZ
zdjęcia © joniec.pl

Polecamy również PALISADY ŁUPANE, które mozna wykorzystać jako element dekoracyjny w ogrodzie, do wykańczania rabat kwiatowych, wykańczania obrzeży trawników, itp.

PALISADY ŁUPANE JONIEC BYDGOSZCZ PALISADY ŁUPANE JONIEC BYDGOSZCZ PALISADY ŁUPANE JONIEC BYDGOSZCZ
zdjęcia © joniec.pl

Do pielęgnacji, czyszczenia i malowania bloczków betonowych oraz innych produktów betonowych służą impregnaty i farby np: BENTONKOR, IZOHAN. Środki te można stosować w celu zabezpieczenia nowych ogrodzeń, lub odświeżeniu ich po kilku latach.

KONSERWACJA OGRODZEŃ BETONOWYCH WIMAR BYDGOSZCZ KONSERWACJA OGRODZEŃ BETONOWYCH WIMAR BYDGOSZCZ KONSERWACJA OGRODZEŃ BETONOWYCH WIMAR BYDGOSZCZ
zdjęcia © joniec.pl

BETONOWE PODMURÓWKI OGRODZENIOWE
Podmurówki betonowe to nowoczesny sposób na szybkie, tanie i trwałe wykonanie podstawy ogrodzenia. Zastosowanie prefabrykowanych łączników i desek betonowych eliminuje pracochłonne czynności szalowania, zbrojenia i betonowania na miejscu budowy.

Produkowane deski betonowe i łaczniki betonowe mają wysokość 20cm lub 25 cm i mogą być stosowane do wszystkich dostępnych na rynku systemów panelowych, siatkowych jak również do innych ogrodzeń metalowych, murowanych, drewnianych obniżając koszty ich wykonania.

PODMURÓWKI BETONOWE BYDGOSZCZ PODMURÓWKI BETONOWE BYDGOSZCZ PODMURÓWKI BETONOWE BYDGOSZCZ PODMURÓWKI BETONOWE BYDGOSZCZ PODMURÓWKI BETONOWE BYDGOSZCZ PODMURÓWKI BETONOWE BYDGOSZCZ
zdjęcia © joniec.plwimar bydgoszcz bramy i ogrodzenia
Copyright © 2001-2019 PHU WIMAR; 85-840 BYDGOSZCZ, ul. NOWOTORUŃSKA 6a
tel./fax: +48 52 361 20 20; kom. +48 506 099 987; email: phu.wimar@vp.pl; www.bramy-wimar.pl; www.ogrodzenia-wimar.bydgoszcz.pl

BRAMY WJAZDOWE PRZEMYSŁOWE WIŚNIOWSKI OGRODZENIA BETONOWE PANELOWE JONIEC AUTOMATYKA SZLABANY NAPĘDY DO BRAM BFT WIMAR BYDGOSZCZ


Projekt: CROSON.pl